Urny kamienne z granitu


Urny z kamienia są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych nagrobków. Oferujemy urny wykonane z wysokojakościowego granitu w różnych odcieniach do wyboru. Nagrobki na urny, które wykonujemy są znacznie mniejsze od nagrobków klasycznych, ale prezentują się równie dostojnie.

Możemy zaproponować projekt z prostej płyty i tablicą na napis upamiętniający, a także rozbudowane projekty, np. z miejscem na wazon, kwiaty, rzeźbę. Wybór stylu urny zależy od indywidualnych preferencji klienta, które szanujemy. Jeśli jednak nie są Państwo zdecydowani, chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego projektu.

 

Urna kamienna od firmy Damascus – dlaczego warto?

Urny wykonane z kamienia cechują się wytrzymałością i niezwykłą solidnością. Jest to materiał naturalny, odporny na działanie czynników mechanicznych i zmiennych warunków pogodowych. Warto także dodać, że urny kamienne bardzo łatwo można wyczyścić z zabrudzeń. Wystarczy użyć szmatki nasączonej odpowiednim detergentem.

Różnorodne wzornictwo urn kamiennych

Proponujemy Państwu zakup urn kamiennych wykonanych w różnych stylach i odcieniach. Ponadto wszystkie produkty te produkujemy ręcznie, z dbałością o detale i odpowiedni kształt. Przed przystąpieniem do prac osoby zamawiające projekt mogą zweryfikować przygotowaną przez nas wizualizację, czy spełnia ona ich wymogi i wprowadzić odpowiednie poprawki. Jesteśmy w stanie zaproponować własny projekt lub wykonać całkowicie indywidualną realizację.

Artystyczne urny kamienne

Kamienne urny artystyczne zostały wykonane z wysokojakościowego materiału naturalnego, jakim jest granit. Jest on zaliczany do jednego z najtrwalszych surowców. Dzięki temu, że wywodzi się on z grupy skał magmowych, wyróżnia go też szeroka gama kolorystyczna. W naszym asortymencie znajdą Państwo kamienne urny artystyczne zarówno w kolorach między innymi szarości, bieli, odcieniach czerni czy różowego, jak i butelkowej zieleni.

Artystyczna urna kamienna na zamówienie

Zajmujemy się produkcją artystycznych urn kamiennych na zamówienie. Dysponujemy szeroką ofertą projektową. U nas można nabyć urny w ciekawych i niespotykanych formach i kształtach. Sprzedajemy między innymi urny owalne, kwadratowe, w kształcie nieregularnych figur geometrycznych lub np. serca, kryształu, itp. Z chęcią wykonamy również projekt indywidualny, dopasowany do preferencji klientów.

Zapraszamy serdecznie Państwa do składania zamówień na wykonanie urn z kamienia. W razie potrzeby służymy doradztwem.

Damascus