Realizacje


W naszej ofercie znaleźć można bogaty wybór nagrobków pojedynczych. Oferujemy pomniki pojedyncze z granitu, które wyróżniają się wysoką jakością. Co możemy zaproponować w ramach podstawowego pakietu, obejmującego nagrobki pojedyncze?

Do stałych usług wchodzi z pewnością montaż nagrobka w dniu pogrzebu lub kilka dni po uroczystości, co ustalamy zawsze z osobą zamawiającą pomnik. Działamy w całym województwie śląskim. W pakiecie znajduje się również kilka gotowych projektów pojedynczych nagrobków do wyboru. Ponadto możemy zaproponować wykonanie projektu indywidualnego, który zawierać będzie również dodatki, takie jak między innymi misy czy książki nagrobne z kamienia, na których można wygrawerować dowolny cytat lub inny napis. Dodatkowo grawerujemy płyty nagrobne – styl graweru zależy od preferencji klienta.

Pojedyncze nagrobki oferujemy w stylu włoskim klasycznym lub nowoczesnym, nowatorskim. Poniżej znajdą Państwo kilka naszych zrealizowanych projektów oraz wizualizacji. Każdy gotowy projekt możemy dodatkowo zmodyfikować na życzenie klienta.

Damascus