Nagrobki Żory


Klientom z Żor i okolic oferujemy nowoczesne nagrobki granitowe – podwójne i pojedyncze – oraz urny kamienne. Zastosowanie najwyższej jakości kamienia naturalnego zapewnia nie tylko atrakcyjny wygląd nagrobka, ale także jego niesamowitą trwałość.

Kamieniarstwo Damascus – Żory i okolice

Nasza firma kamieniarska zajmuje się produkcją nagrobków oraz pomników z kamienia od 1994 roku. Oferujemy autorskie projekty nagrobków, zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta.

Nagrobki granitowe i urny kamienne Żory

Aby nagrobek przez wiele lat godnie upamiętniał pochowaną osobę, musi zostać wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dlatego korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości granitu przy wykonaniu oferowanych urn oraz nagrobków. Każdy szlif czy grawerowana litera jest dziełem mistrza sztuki kamieniarstwa, który od lat prowadzi swój zakład kamieniarski w Żorach. Detale takie jak napisy na nagrobkach pokrywamy farbą odporną na działanie warunków atmosferycznych.

Damascus – wykonujemy urny i nagrobki według projektu klienta

Nagrobki granitowe oraz urny wykonujemy w zgodzie z projektem autorskim lub według wytycznych klienta – każda nasza realizacja jest niepowtarzalna. Przed finalną realizacją przygotowujemy wizualizację nagrobka lub urny, klient ma możliwość wprowadzenia poprawek takich jak zmiana odcienia kamienia, kształtu szlifów czy czcionki napisów. Wspólnie z Tobą zrealizujemy każdy projekt urny i płyty nagrobnej.

 

Damascus