Nagrobki Częstochowa


Zakład kamieniarski Damascus to niemalże 30 lat doświadczenia. Wykonywana przez nas praca  pozwoliła nam uzyskać zaufanie szerokiego grona klientów. Aby wyjść naprzeciw Państwa  potrzebom, rozwijamy swoją działalność na szerszy teren.

Szersza działalność dla komfortu klientów

Chcąc ułatwić naszym klientom dostęp do produktów na większym terenie, rozwijamy się o kolejne  miasto, w którym dostępne będą nasze nagrobki – Częstochowa to nowy punkt na mapie, w którym  Damascus oferuje swoje produkty.

Nagrobki Częstochowa – najwyższa jakość wykonania

Nagrobki oferowane w Częstochowie to produkty wykonywane z najwyższej jakości kamienia  naturalnego. Ich nowoczesne formy dopasowujemy do Państwa indywidualnego zamówienia. Dzięki  temu klient zawsze może być pewien wyjątkowego, eleganckiego wyglądu nagrobka oraz tego, że doskonale spełni on jego oczekiwania.

Użyte do wytworzenia nagrobka, najwyższej klasy kamienie, to gwarancja, że pomnik przetrwa wiele  lat i będzie się świetnie prezentował. Dzięki temu rodzina będzie mogła odwiedzać miejsce spoczynku  bliskiej osoby z poczuciem dobrze spełnionego wobec zmarłego ostatniego obowiązku.

 

Oryginalne nagrobki podwójne i pojedyncze

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne nagrobki podwójne oraz pojedyncze wyróżniające się solidnością i wysoką jakością wykonania, a także zarówno klasycznym, jak i oryginalnym wzornictwem. Przed realizacją projektu przedstawiamy naszym klientom przygotowaną przez nas wizualizację. Dysponujemy standardowymi projektami nagrobków, realizujemy również zamówienia indywidualne, np. tworzymy wyszukane płaskorzeźby, nagrobki w kształcie serc, książki, z podobizną anioła, itp. Dokładamy wszelkich starań, by przygotowany projekt spełniał oczekiwania klientów.

Urny kamienne

Proponujemy również zakup nowoczesnych urn z kamienia naturalnego, które stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych nagrobków. Urny wykonujemy na zamówienie z wytrzymałego i eleganckiego granitu o różnym wybarwieniu. W ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne urny z płytą i tablicą z napisem upamiętniającym, jak i projekty indywidualne, np. z płaskorzeźbą czy miejscem na wazon.

Zapraszamy serdecznie do składania zamówień. W przypadku pytań służymy pomocą oraz doradztwem.

Damascus