Artystyczne nagrobki


W naszym zakładzie kamieniarskim zajmujemy się realizacją nagrobków artystycznych. Specjalizujemy się w wykonawstwie pomników o różnej wielkości, w różnym stylu, w różnych odcieniach.

Nagrobek artystyczny

Proponujemy nagrobki artystyczne zdobione rzeźbami, z fotografią zmarłego, z wazonem i innymi elementami. Na tablicy możemy wygrawerować dowolny napis, na przykład cytat. Nagrobek wykonać możemy zgodnie z dostarczonym projektem, możemy także sami wykonać projekt – oczywiście zachowaniem wszelkich wytycznych zleceniodawcy.

Koncentrujemy się nie tylko na estetyce naszych nagrobków artystycznych, ale także na jakości wykonanej pracy. Korzystamy z wysokojakościowego granitu, dbamy o każdy szczegół.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

Zdobione nagrobki artystyczne

Nagrobek artystyczny stanowi wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju monument upamiętniający pochowaną osobę. Wysokiej klasy granit może być zdobiony żłobieniami i pokryty trudnościeralną farbą. Nagrobki wykonywane są w zgodzie z autorskim projektem – opracowanym przez nasz zakład kamieniarski lub dostarczonym przez klienta.

Nagrobki artystyczne z granitu

Każde zlecenie wykonujemy z dbałością o najdrobniejszy detal – stawiamy na wysoką jakość wykonania, a nowoczesne wzornictwo łączymy z klasyczną estetyką. Opracowywane przez nas projekty pomników i nagrobków artystycznych są dziełem mistrza kamieniarstwa, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli masz pomysł projektu płyty nagrobnej lub pomnika to zakład kamieniarski Damascus jest w stanie go wykonać. Zapraszamy do kontaktu, świadczymy pełne wsparcie merytoryczne i towarzyszymy klientowi na każdym etapie wykonania – od przygotowania projektu, aż po montaż.

Pojedyncze i podwójne nagrobki artystyczne

W naszej pracowni wykonujemy zarówno nagrobki pojedyncze, jak i podwójne. Nagrobki pojedyncze mają mniejszą płytę nagrobną, budowane są z myślą o pochówku jednej osoby. Zakup nagrobka podwójnego jest dobrym rozwiązaniem w przypadku rodzinnych grobowców, kwater przeznaczonych dla więcej niż jednej osoby.

Wielkość nagrobka warto dobrze przemyśleć. Wymiary muszą być dostosowane do wykupionego na cmentarzu miejsca. Pamiętajmy też, że na terenie większości cmentarzy obowiązują wewnętrzne regulaminy, do których trzeba się stosować.

Na etapie projektowania nagrobków dokładnie omawiamy każdy szczegół – rodzaj i odcień kamienia, elementy ozdobne – rzeźby, napisy, symbole kultu, jak również wymiary.

Damascus