Artystyczne nagrobki


W naszym zakładzie kamieniarskim zajmujemy się realizacją nagrobków artystycznych. Specjalizujemy się w wykonawstwie pomników o różnej wielkości, w różnym stylu, w różnych odcieniach.

Nagrobek artystyczny

Proponujemy nagrobki artystyczne zdobione rzeźbami, z fotografią zmarłego, z wazonem i innymi elementami. Na tablicy możemy wygrawerować dowolny napis, na przykład cytat. Nagrobek wykonać możemy zgodnie z dostarczonym projektem, możemy także sami wykonać projekt – oczywiście zachowaniem wszelkich wytycznych zleceniodawcy.

Koncentrujemy się nie tylko na estetyce naszych nagrobków artystycznych, ale także na jakości wykonanej pracy. Korzystamy z wysokojakościowego granitu, dbamy o każdy szczegół.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

Zdobione nagrobki artystyczne Chorzów

Nagrobek artystyczny stanowi wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju monument upamiętniający pochowaną osobę. Wysokiej klasy granit może być zdobiony żłobieniami i pokryty trudnościeralną farbą. Nagrobki wykonywane są w zgodzie z autorskim projektem – opracowanym przez nasz zakład kamieniarski lub dostarczonym przez klienta.

Damascus – wykonujemy nagrobki zgodnie z projektem klienta

Każde zlecenie wykonujemy z dbałością o najdrobniejszy detal – stawiamy na wysoką jakość wykonania, a nowoczesne wzornictwo łączymy z klasyczną estetyką. Opracowywane przez nas projekty pomników i nagrobków artystycznych są dziełem mistrza kamieniarstwa, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli masz pomysł projektu płyty nagrobnej lub pomnika to zakład kamieniarski Damascus jest w stanie go wykonać. Zapraszamy do kontaktu, świadczymy pełne wsparcie merytoryczne i towarzyszymy klientowi na każdym etapie wykonania – od przygotowania projektu, aż po montaż.

Damascus