Nowoczesne nagrobki i pomniki z granitu


Dlaczego warto zdecydować się na projekt nagrobka nowoczesnego? Pomniki nagrobkowe w nowoczesnym stylu, to nie tylko oryginalny wygląd, ale pewność solidnej konstrukcji. Decydując się na nagrobki nowoczesne, realizowane przez naszych wykwalifikowanych specjalistów, zyskują Państwo pewność, że projekt będzie oryginalny, a co najważniejsze odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne przez długie lata.

Oferujemy nagrobki o rozmaitych formach – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, z granitu jesteśmy w stanie wykonać każdy wzór płyty nagrobnej. Dużą popularnością cieszą się minimalistyczne modele nagrobków. Realizujemy projekty na nowoczesne nagrobki podwójne, pojedyncze, a także urny. Ponadto możemy zaoferować pakiet, zawierający montaż nagrobka w wybranym miejscu.

Kompleksowość naszych usług, doceniana jest przez najbardziej wymagających klientów.

Oryginalne nagrobki na zamówienie 

Nagrobek może przybierać różnorakie formy. Staramy się, żeby spełniać każde oczekiwania naszych klientów – postawienie pomnika traktujemy jak dzieło sztuki. Najlepszym sposobem na osiągnięcie spektakularnego efektu jest właśnie indywidualne podejście, zwłaszcza w tworzeniu projektów nagrobków w stylu nowoczesnym. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość, oryginalność i zamiłowanie do estetyki. Ponadto nasze zamiłowanie do nietuzinkowych rozwiązań przejawiamy przy tworzeniu unikalnego graweru w kolorze złota, srebra lub w motywie metalowym. Zanim przystępujemy do podjęcia konkretnych działań, zawsze konsultujemy wszystkie pomysły z naszymi klientami, którzy najlepiej wiedzą w jaki sposób uczcić pamięć po zmarłym. Zawsze możesz się z nami skontaktować – jesteśmy dla Ciebie dostępni telefonicznie i mailowo. Służymy fachową poradą w zakresie dobierania oryginalnych nagrobków na zamówienie.

Nagrobki z napisami, rzeźbami i akcesoriami

Projekty nowoczesnych nagrobków, ale również tych klasycznych, możemy wzbogacić o dowolny napis, który starannie wygrawerujemy. Oferujemy litery pozłacane, srebrne, a także wykonane z metalu. Osobom, którym zależy na wyróżnieniu nagrobka lub uhonorowaniu pamięci o osobie zmarłej, możemy zaproponować wykonanie nietuzinkowych rzeźb nagrobnych.

Współpracujemy z nieocenionym artystą, absolwentem krakowskiej ASP, który każdą rzeźbę wykonuje ręcznie, dbając o najmniejsze detale. W ofercie także rozmaite akcesoria, które dodadzą nagrobkowi elegancji. Wykonujemy wazony granitowe o różnej wielkości, prostokątne płyty z miejscem na znicze i wiele innych.

Nagrobki pojedyncze ekskluzywne

Nagrobki podwójne

Urny

Nowoczesne nagrobki na zamówienie

Nagrobki na zamówienie mogą przybrać dowolną formę. Specjalizujemy się w przemienianiu wyobrażeń i oczekiwań naszych klientów w kamieniarskie dzieła sztuki. Nowoczesny pomnik może bardzo wiele powiedzieć o swoim właścicielu, dlatego indywidualizacja to główna domena ekskluzywnych nagrobków. Przed przystąpieniem do realizacji każdy projekt przedstawiamy w wizualizacji 3D, która umożliwia obejrzenie szczegółów pomnika na zamówienie i wprowadzenie ewentualnych poprawek. 

Opieramy się na nowoczesnych wzorach nagrobków, które charakteryzują się minimalizmem oraz przyciągającymi uwagę detalami. Bardzo dobra znajomość zasad rzemieślniczych, obowiązujących w kamieniarstwie sprawia, że jesteśmy w stanie tworzyć nowoczesne pojedyncze nagrobki, które wyróżniają się spośród innych. Oferujemy nowoczesne pomniki pojedyncze ze spersonalizowanym charakterem, które wykonujemy z wysokiej jakości granitu i zabezpieczamy przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wpływem czynników atmosferycznych. Realizujemy zamówienia na eleganckie nagrobki według własnego projektu lub proponujemy gotowe pomniki wyróżniające się połączeniem klasycznego stylu i nowoczesności. Wykonujemy eleganckie nagrobki dla klientów na terenie Chorzowa i okolic. Swoje usługi kierujemy również do mieszkańców takich miejscowości jak Rybnik, Częstochowa, Żory i nie tylko.

 

Damascus