Nagrobki i pomniki pojedyncze z granitu


W naszej ofercie znaleźć można bogaty wybór nagrobków pojedynczych. Oferujemy pomniki pojedyncze z granitu, które wyróżniają się wysoką jakością. Co możemy zaproponować w ramach podstawowego pakietu, obejmującego nagrobki pojedyncze?

Do stałych usług wchodzi z pewnością montaż nagrobka w dniu pogrzebu lub kilka dni po uroczystości, co ustalamy zawsze z osobą zamawiającą pomnik. Działamy w całym województwie śląskim. W pakiecie znajduje się również kilka gotowych projektów pojedynczych nagrobków do wyboru. Ponadto możemy zaproponować wykonanie projektu indywidualnego, który zawierać będzie również dodatki, takie jak między innymi misy czy książki nagrobne z kamienia, na których można wygrawerować dowolny cytat lub inny napis. Dodatkowo grawerujemy płyty nagrobne – styl graweru zależy od preferencji klienta.

Pojedyncze nagrobki oferujemy w stylu włoskim klasycznym lub nowoczesnym, nowatorskim. Poniżej znajdą Państwo kilka naszych zrealizowanych projektów oraz wizualizacji. Każdy gotowy projekt możemy dodatkowo zmodyfikować na życzenie klienta.

Eleganckie nagrobki pojedyncze z granitu

Proponujemy zakup eleganckich, pojedynczych nagrobków w ponadczasowych wzorach. W naszej ofercie znajdą Państwo sporo standardowych nagrobków, dzięki czemu z łatwością wybierzecie dopasowany do preferencji wzór. Wykonujemy również pojedyncze nagrobki z granitu na specjalne zamówienie. Przygotowujemy naszym klientom odpowiednie wizualizacje 3D oraz przedstawiamy projekt. Jesteśmy w stanie wykonać pojedyncze nagrobki w minimalistycznym stylu, natomiast osobom, które cenią sobie detale, proponujemy zakup nagrobków wraz z eleganckimi płaskorzeźbami. Sprzedajemy pomniki z figurkami, przedstawiającymi anioły lub też w kształcie książki, serca, itp.

Pojedynczy nagrobek z granitu – zalety

Granitowe nagrobki są bardzo łatwe w pielęgnacji. Wystarczy je regularnie czyścić odpowiednimi detergentami. Ponadto, pomniki są wytrzymałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wiatr, deszcze, promieniowanie UV. Granit jest naturalnym kamieniem, który dość trudno uszkodzić, nie ściera się i nie blaknie. Zamawiając u nas pojedyncze nagrobki z granitu mają Państwo pewność, że decydują się na produkt elegancki i wytrzymały, który świetnie prezentować będzie się przez kilkadziesiąt lat.

Damascus