Nagrobki Rybnik


Klientom z Rybnika i okolic polecamy wysokiej jakości nowoczesne nagrobki granitowe – podwójne i pojedyncze – oraz urny kamienne. Zastosowanie wysokogatunkowego kamienia naturalnego sprawia, że nasze nagrobki i pomniki są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także bardzo trwałe.

Kamieniarstwo Damascus – Rybnik i okolice

Nasza firma kamieniarska posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. Produkujemy nowoczesne nagrobki i pomniki z kamienia od 1994 roku. Oferujemy autorskie projekty, które odpowiadają indywidualnym preferencjom klienta.

 

Nowoczesne nagrobki

Dbamy o to, by nasze nowoczesne nagrobki były eleganckie, estetyczne, a także wyróżniały się subtelnym wzornictwem oraz starannym wykończeniem. Przygotowujemy specjalne wizualizacje nagrobków, które omawiamy wraz z klientem na spotkaniu. Proponujemy skorzystanie z gotowych, autorskich wzorów lub zakup produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Wykonujemy zarówno tradycyjne, minimalistyczne nagrobki, jak i skomplikowane konstrukcje. Na życzenie klientów tworzymy również nagrobki z książką, aniołem, sercem, inskrypcjami, wazonami i wieloma, innymi wzorami.

Nagrobki z kamienia naturalnego

W ramach usług zajmujemy się wytwórstwem pojedynczych oraz podwójnych nagrobków utrzymanych w różnej stylistyce z kamienia naturalnego. Jest to wytrzymały surowiec, odporny na działanie zarówno czynników pogodowych, jak i mechanicznych. Materiał nie ulega odbarwieniu pod wpływem intensywnego słońca czy zarysowaniom. Odporny jest także na uszkodzenia. Kamień naturalny bardzo łatwo można utrzymać w czystości. Wystarczy regularnie przecierać go szmatką nasączoną detergentem.

Zapraszamy do kontaktu. Ofertę kierujemy do mieszkańców Rybnika i okolic.

Damascus