Nagrobki i pomniki cmentarne podwójne


Podwójne nagrobki z granitu, które oferujemy, wyróżniają się nie tylko oryginalnym wzornictwem, ale przede wszystkim funkcjonalnością i solidnością. Nagrobki wykonujemy głownie z granitu o różnym odcieniu. Dużą popularnością cieszą się projekty nagrobków podwójnych wykonane z czarnego, szarego i brązowego granitu.

Oferujemy najbardziej wyszukane projekty, w tym nagrobki w zestawie z ławeczką granitową i wygrodzoną płytą, co daje poczucie dyskrecji podczas odwiedzania grobu bliskiej osoby. Styl nagrobka jest oczywiście sprawą indywidualną, dlatego proponujemy zarówno klasyczne, jak i minimalistyczne projekty, a także wyszukane płaskorzeźby lub sylwetki aniołów. Dołożymy wszelkich starań, by zrealizowany projekt był w pełni satysfakcjonujący.

Mogą nam Państwo dodatkowo zlecić montaż nagrobka w wybranym terminie. Montaż nagrobków realizujemy na terenie województwa śląskiego. Co istotne wszystkie nasze nagrobki podwójne zabezpieczamy odpowiednio przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych – mrozów, upałów, wilgoci.

Galeria

Nagrobek podwójny – kiedy jest dobrym rozwiązaniem?

Zakup podwójnego nagrobka jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu grobu rodzinnego, w którym pochowanych zostanie przynajmniej dwóch zmarłych. Na większy nagrobek decydują się również osoby, które myślą już o kwaterze dla siebie.

Wśród czynników przemawiających za zakupem podwójnego pomnika wymienić możemy nie tylko fakt, że bliscy spoczną w jednym miejscu, ale także kwestie praktyczne – dbanie o jeden grób jest mniej czasochłonne niż o kilka nagrobków.

Nagrobki podwójne ‒ nowoczesne wzory

Proponujemy różne modele nagrobków podwójnych. Wyróżniamy nagrobki w różnej kolorystyce, z pojedynczą bądź podwójną płytą napisową, z płytami, pomiędzy którymi znajduje się krzyż, z rzeźbami bądź bez.

Do przygotowania nagrobków używany trwałego, odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne granitu.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

Zapraszamy do współpracy!

Damascus