Nagrobki z granitu – wzory


W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów wzorów nowoczesnych nagrobków pojedynczych oraz podwójnych. Pomniki wykonane zostały przez nas z wysokiej jakości kamienia naturalnego, pochodzącego od sprawdzonych producentów. Przede wszystkim stawiamy na popularny i odporny na czynniki mechaniczne oraz pogodowe granit, którego powłoka nie ściera się i pozostaje w świetnym stanie przez wiele dekad.

Nowoczesne i klasyczne wzory pomników cmentarnych z granitu

Umożliwiamy klientom wybór konkretnego wzoru nagrobku pojedynczego lub podwójnego, w zależności od preferencji. Wykonujemy także pomniki na indywidualne zamówienie. Jesteśmy w stanie zmodyfikować prezentowane przez nas wzory nowoczesnych nagrobków lub też zaprojektować coś zupełnie innego. Przed przystąpieniem do realizacji przygotowujemy wizualizację komputerową naszego projektu.

W naszej galerii znajdą Państwo wzory nagrobków klasycznych, minimalistycznych oraz nowoczesnych z wyszukanymi płaskorzeźbami, np. aniołów, w kształcie serca, itp.

Nagrobki pojedyncze – wzory

Nagrobki podwójne – wzory

Urny kamienne – wzory

Podwójne i pojedyncze nagrobki granitowe

Granit należy do jednego z popularniejszych rodzajów kamieni naturalnych, z którego wykonuje się nagrobki. Nic dziwnego, ponieważ jest on solidny i odporny na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, a także mechanicznych. Nie ściera się i nie ulega zarysowaniom. Ponadto, jest mrozoodporny oraz odporny na ściskanie. Warto też podkreślić, że surowiec ten jest dość łatwy w utrzymaniu czystości.

Oferujemy standardowe i wyszukane projekty nagrobków pojedynczych oraz podwójnych w różnych odcieniach, np. wykonane z szarego, czarnego bądź brązowego granitu. Coraz większą popularnością cieszą się też nagrobki wykonane z nieco jaśniejszego granitu. Produkujemy zarówno tradycyjne płyty nagrobkowe, jak i z dodatkowymi elementami, np. z płaskorzeźbą, np. w formie książki, serca lub z sylwetką anioła. W ofercie znajdą także Państwo nagrobki podwójne i pojedyncze w zestawie z praktyczną ławeczką.

Zachęcamy do składania zamówień oraz do kontaktu. Z chęcią omówimy szczegóły projektu.

Damascus