Nowoczesne nagrobki granitowe Śląsk


Dysponujemy bogatą ofertą wyrobów kamieniarskich, produkujemy i sprzedajemy, między innymi nowoczesne nagrobki pojedyncze, podwójne oraz urny. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

Nagrobki granitowe pojedyncze

Granitowe nagrobki pojedyncze zostały zaprojektowane pod jednoosobowe miejsce na cmentarzu. Mogą Państwo skorzystać z kilku naszych gotowych już projektów, natomiast z chęcią zrealizujemy również indywidualne zamówienie wraz z grawerem. Co istotne, istnieje możliwość umieszczenia także dodatków, m.in. mis, książek nagrobnych i wielu innych. Każdorazowo wszystkie szczegóły ustalamy wraz z klientem zamawiającym pomnik.

Podwójne nagrobki z granitu

Podwójne nagrobki z granitu to wysokojakościowe pomniki zaprojektowane pod dwuosobowe miejsce na cmentarzu. Te nowoczesne nagrobki zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Oprócz typowego pomnika można zamówić również wiele indywidualnych projektów, m.in. produkujemy także ławeczki granitowe oraz wygrodzone płyty. W ofercie jednak znajduje się również wiele gotowych realizacji, które mogą Państwo zamówić podczas bezpośredniego kontaktu z naszym doradcą. 

Urny kamienne

Wykonujemy również nowoczesne urny kamienne, które stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych nagrobków. Proponujemy Państwu zarówno proste, jak i rozbudowane projekty urn dostosowane do indywidualnych preferencji.

Zakład kamieniarski z doświadczeniem na Śląsku

Wykonawstwem nagrobków granitowych zajmujemy się od 1994 roku. Na koncie mamy realizację nagrobków o różnej wielkości, z pojedynczą bądź podwójną płytą napisową, z rzeźbami nagrobnymi, z różnego rodzaju zdobieniami.

Nowoczesne nagrobki granitowe – oryginalne wzory

Każdego dnia dbamy o to, by przygotowane przez nas nagrobki dobrze prezentowały się przez długi czas. Koncentrujemy się na estetyce i na każdym detalu nagrobków. Przed przystąpieniem do pracy, przygotowujemy wizualizację, dzięki której nasi klienci mogą zobaczyć, jak będzie wyglądał zamówiony przez nich nagrobek.

Niezmiernie ważna jest dla nas jakość. Kamień pozyskujemy od zaufanych dostawców. Dzięki temu nasze nagrobki dobrze się prezentują mimo upływającego czasu, są odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne.

Firma kamieniarska Damascus – Śląsk

Pracujemy głównie na terenie Śląska. Nasz obszar działania obejmuje między innymi takie miasta jak Chorzów, Rybnik, Żory, Częstochowa i inne. Realizujemy projekty klienta bądź przygotowujemy je sami, oczywiście po omówieniu szczegółów. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących nagrobków, terminu realizacji, wyceny i każdej innej kwestii, zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji.

Damascus