Modne nagrobki


Nasza firma Damascus zajmuje się projektowaniem oraz produkowaniem modnych nagrobków z kamienia naturalnego, przede wszystkim z granitu. Nie da się ukryć, że jest to jeden z nielicznych materiałów, który mimo upływu lat, zachowuje swój niepowtarzalny wygląd. Granit jest solidny i wytrzymały na różnego rodzaju uszkodzenia oraz działania niekorzystnych warunków pogodowych, np. mrozu lub intensywnego słońca. Ponadto, występuje on w wielu ciekawych odcieniach szarości, barwie białej, zielonej oraz bladoróżowej. Decydując się na zamówienie naszych nagrobków, mają Państwo pewność, że przetrwają one wiele dekad w świetnym stanie.

Modne nagrobki firmy Damascus

Do projektowania modnych nagrobków wykorzystujemy nowoczesne technologie. Wizualizacje przygotowujemy w programach komputerowych, umożliwiających tworzenie niezwykle realistycznych projektów. Staramy się, by nasze realizacje były nie tylko eleganckie, ozdobne lub minimalistyczne, ale także wykonane z dbałością o wszystkie detale. Przygotowując wizualizację, łączymy design oraz rzemiosło. Na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy w kamieniarstwie nagrobkowym, obejmujące między innymi motywy i kształty pomników.

Proste formy

Decydując się na zakup odpowiedniego nagrobka, warto wziąć pod uwagę jego uniwersalność. Ponadczasowym i zawsze modnym trendem w kamieniarstwie nagrobkowym są proste formy. Klasyczne nagrobki o minimalistycznych, nieco ozdobnych wykończeniach, np. w formie krzyża lub z niewielkim grawerem, są najczęściej zamawianymi realizacjami. Dużą popularnością cieszą się także proste formy nagrobków projektowane wraz z figurami o małych rozmiarach, np. w kształcie aniołków, postaci świętych, serca lub książki.

Modny i ponadczasowy wygląd nagrobków

Warto wspomnieć też, że wygląd konkretnych nagrobków jest dopasowywany często do tradycji, które kultywowane są na danym terenie. Wiele realizacji dostosowujemy do prezencji pozostałych nagrobków, np. zdarza się, że na danym terenie geometryczne formy są wypierane przez opływowe, łagodne kształty.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Damascus. Służymy pomocą i doradztwem w wyborze odpowiednich i modnych nagrobków.

Damascus