Nagrobki pojedyncze z granitu


W naszej ofercie znaleźć można bogaty wybór nagrobków pojedynczych. Oferujemy pomniki pojedyncze z granitu, które wyróżniają się wysoką jakością. Co możemy zaproponować w ramach podstawowego pakietu, obejmującego nagrobki pojedyncze?

Do stałych usług wchodzi z pewnością montaż nagrobka w dniu pogrzebu lub kilka dni po uroczystości, co ustalamy zawsze z osobą zamawiającą pomnik. Działamy w całym województwie śląskim. W pakiecie znajduje się również kilka gotowych projektów pojedynczych nagrobków do wyboru. Ponadto możemy zaproponować wykonanie projektu indywidualnego, który zawierać będzie również dodatki, takie jak między innymi misy czy książki nagrobne z kamienia, na których można wygrawerować dowolny cytat lub inny napis. Dodatkowo grawerujemy płyty nagrobne – styl graweru zależy od preferencji klienta.

Pojedyncze nagrobki oferujemy w stylu włoskim klasycznym lub nowoczesnym, nowatorskim. Poniżej znajdą Państwo kilka naszych zrealizowanych projektów oraz wizualizacji. Każdy gotowy projekt możemy dodatkowo zmodyfikować na życzenie klienta.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!