Nagrobki i pomniki cmentarne podwójne


Podwójne nagrobki z granitu, które oferujemy, wyróżniają się nie tylko oryginalnym wzornictwem, ale przede wszystkim funkcjonalnością i solidnością. Nagrobki wykonujemy głownie z granitu o różnym odcieniu. Dużą popularnością cieszą się projekty nagrobków podwójnych wykonane z czarnego, szarego i brązowego granitu.

Oferujemy najbardziej wyszukane projekty, w tym nagrobki w zestawie z ławeczką granitową i wygrodzoną płytą, co daje poczucie dyskrecji podczas odwiedzania grobu bliskiej osoby. Styl nagrobka jest oczywiście sprawą indywidualną, dlatego proponujemy zarówno klasyczne, jak i minimalistyczne projekty, a także wyszukane płaskorzeźby lub sylwetki aniołów. Dołożymy wszelkich starań, by zrealizowany projekt był w pełni satysfakcjonujący.

Mogą nam Państwo dodatkowo zlecić montaż nagrobka w wybranym terminie. Montaż nagrobków realizujemy na terenie województwa śląskiego. Co istotne wszystkie nasze nagrobki podwójne zabezpieczamy odpowiednio przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych – mrozów, upałów, wilgoci.

Galeria

 

Damascus