Nagrobki nowoczesne – Chorzów


Dlaczego warto zdecydować się na projekt nagrobka nowoczesnego? Pomniki nagrobkowe w nowoczesnym stylu, to nie tylko oryginalny wygląd, ale pewność solidnej konstrukcji. Decydując się na nagrobki nowoczesne, realizowane przez naszych wykwalifikowanych specjalistów, zyskują Państwo pewność, że projekt będzie oryginalny, a co najważniejsze odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne przez długie lata.

Oferujemy nagrobki o rozmaitych formach – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, z granitu jesteśmy w stanie wykonać każdy wzór płyty nagrobnej. Dużą popularnością cieszą się minimalistyczne modele nagrobków. Realizujemy projekty na nowoczesne nagrobki podwójne, pojedyncze, a także urny. Ponadto możemy zaoferować pakiet, zawierający montaż nagrobka w wybranym miejscu.

Kompleksowość naszych usług, doceniana jest przez najbardziej wymagających klientów.

Nagrobki z napisami, rzeźbami i akcesoriami

Projekty nowoczesnych nagrobków, ale również tych klasycznych, możemy wzbogacić o dowolny napis, który starannie wygrawerujemy. Oferujemy litery pozłacane, srebrne, a także wykonane z metalu. Osobom, którym zależy na wyróżnieniu nagrobka lub uhonorowaniu pamięci o osobie zmarłej, możemy zaproponować wykonanie nietuzinkowych rzeźb nagrobnych.

Współpracujemy z nieocenionym artystą, absolwentem krakowskiej ASP, który każdą rzeźbę wykonuje ręcznie, dbając o najmniejsze detale. W ofercie także rozmaite akcesoria, które dodadzą nagrobkowi elegancji. Wykonujemy wazony granitowe o różnej wielkości, prostokątne płyty z miejscem na znicze i wiele innych.

Pojedyncze ekskluzywne

Pojedyncze klasyczne

Podwójne

Urny

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!